Щебінь

Стабільна робота та якісний кінцевий продукт з 1964 року

ТДВ “Надвірнянський кар’єр-Карпати” - один з найбільших модернізованих кар’єрів у Західній Україні з видобутку каменю та щебеню, де використовуються найкращі технічні надбання галузі та панують партнерські відносини з клієнтами Доставка щебеню гірських порід високої міцності з кар'єру до об'єкта. Ми видобуваємо, переробляємо, продаємо та доставляємо щебінь, відсів та камінь Каталог товарів ТДВ “Надвірнянський кар’єр-Карпати” представлений нище. Ознайомитись з фотогалареєю потужностей виробництва можна у вкладці Наші проекти.

Щебінь фр. 5-10

Щебінь фр. 5-10

Замовити
Щебінь фр. 5-20

Щебінь фр. 5-20

Замовити
Щебінь фр. 10-20

Щебінь фр. 10-20

Замовити
Щебінь фр. 20-40

Щебінь фр. 20-40

Замовити
Щебінь фр. 20-70

Щебінь фр. 20-70

Замовити
Щебінь фр. 40-70

Щебінь фр. 40-70

Замовити
Відсів фр. 0-5

Відсів фр. 0-5

Замовити
Відсів фр. 0-10

Відсів фр. 0-10

Замовити
Камінь негабарит

Камінь негабарит

Замовити
Камінь Бутовий

Камінь Бутовий

Замовити

ТДВ “Надвірнянський кар’єр-Карпати – один з найбільших модернізованих кар’єрів у Західній Україні з видобутку каменю та щебеню, де використовуються найкращі технічні надбання галузі та панують партнерські відносини з клієнтами

Доставка щебеню гірських порід високої міцності з кар’єру до об’єкта.

Ми видобуваємо, переробляємо, продаємо та доставляємо щебінь, відсів та камінь

ТДВ “Надвірнянський кар’єр-Карпати” – ми є виробниками продукції з власним родовищем.

П’ятдесятирічний досвід та європейський підхід, стратегічні активи надають нам перевагу у ціні та якості продукції на ринку.

Підприємство було засновано в 1964 році займає лідерські позиції щодо якості продукції.

Щебінь з природного каменю, який наша компанія видобуває, придатний для будівельних робіт як промислового, так і житлового господарства.

Щебінь (в народі називають шутер від німецького слова Shutter), використовується в будівництві, а також як наповнювач бетону, складова покриття автомобільних доріг, для баластування залізничних колій, виготовлення залізобетонних виробів, фундаментів, берегоукріплень.

Наш процес видобутку зазвичай починається зі свердління та підривання гірської породи та дроблення на більш дрібні шматки. Далі матеріал проходить різні етапи дроблення та відсіву для отримання розмірів та технічних характеристик, бажаних нашими замовниками.

Наші вироби з щебеню використовувались як фундамент для будинків, автомобільних доріг, лікарень, шкіл, бібліотек тощо. Агрегати також використовуються для будівництва проїзних доріг, будівництва канав, громадських робіт, протидії ерозії, насипів, засипки та озеленення. Наші найвищі сорти щебеню мають попит,  як сировина в цеглі, бетоні та асфальті.