Будівництво

35000 метрів готового житла, 25000 метрів житла в процесі будівництва, підземний паркінг на 130 паркомісць, 5000 метрів комерційного призначення, 8000 метрів нежитлових приміщень, 150 кілометрів доріг європейського класу

Ґрунтові роботи

Ґрунтові роботи включають в себе роботами будь-якого обсягу, включаючи такі послуги, як:Ґрунтові роботи включають в себе роботами будь-якого обсягу, включаючи такі послуги, як:

вирівнювання ділянки, усунення небажаних височин і ям;

зняття родючого шару ґрунту;

риття котлованів і траншей для прокладки і ремонту інженерних комунікацій, зведення фундаментів (МЗЛФ, УШП) і будівництва цокольних поверхів;

виїмка грунту і підйом ділянки, формування ландшафту. Додатково до самого обєкту здійснюється доставка необхідних матеріалів – ґрунту, гравію, щебеню;

обкопування вже побудованих будівель з метою облаштування дренажної системи і зливової каналізації;

Замовити

Копка котлованів

Риття котлованів починається з вивчення проєктно-технічної документації. При необхідності спеціаліст попередньо виїжджає на об’єкт для консультацій із замовником і вимірів. Після розгляду виконавчої геодезичної документації та погодження організаційних моментів фахівці компанії беруть всі турботи на себе: доставляють техніку на об’єкт; виносять проєктні осі майбутньої споруди, планують облаштування відкосів; організують тимчасові під’їзні шляхи (при необхідності); виробляють безпосередньо риття котловану – спочатку знімають родючий шар ґрунту, потім шар за шаром забирають зайвий ґрунт; проводять контрольні заміри висоти підстави й після того, як всі поля проконтрольовані замовником, вивозять накопичений ґрунт з об’єкта.

Замовити

Демонтажні роботи

Демонтаж старих будівель – послуга, яка може бути виконана професійними фахівцями нашої компанії. Щоб здійснити таку складну роботу, потрібен не тільки досвід і професійні знання, але також потужна сучасна техніка. Щоб зробити замовлення, просто оформите заявку на нашому сайті або зв’яжіться з нашим менеджером по телефону. Він більш детально розповість про особливості знесення будівель і споруд, відповість на всі ваші запитання. Ця послуга вимагає розумного і відповідального підходу. Найчастіше знесення споруд виконує одна і також бригада (компанія), яка буде проводити підготовчі роботи до будівництва нового будинку. Це цілий ряд додаткових справ, які мають на увазі не тільки утилізацію будівельного сміття, але також вирівнювання майданчика. Для замовника зручніше, якщо всі роботи виконує один підрядник. Це економить час і гроші. Ми пропонуємо послуги в цій нелегкій, але цікавій сфері діяльності. Ми виконаємо демонтаж будинків, знесення старих споруд якісно і швидко!

Замовити

Вивіз будівельного сміття

Послуга вивезення будівельного сміття потрібно на різних етапах зведення будівель і споруд. Після демонтажу старих будівель, для підготовки ділянки під будівництво, утилізуються бетонних блоків, старої цегли, арматура і т. д. Після завершення будівництва з території вивозяться відходи різного типу: залишки матеріалів, упаковку, які не підлягають повторному використанню, одноразовий інструмент, банки з-під фарби і багато іншого. Також послуги необхідні після ремонту, установки дверей і вікон.

Вивіз будівельного сміття здійснюється на ліцензовані полігони. Окремі види небезпечних відходів транспортуються до місць їх утилізації. Ми не створюємо стихійних звалищ.

Замовити

Монолітні роботи

Маючи власний бетонний підрозділ та успішний кейс з будівницта підземного паркінга, пропонуємо повний комплекс монолітних робіт.

В комплекс робіт входить:

  • Заміри обсягу робіт і складання кошторису;
  • Технагляд за дотриманням ДБН;
  • Використання професійної опалубки;
  • Монтаж і виставлення опалубки;
  • Встановлення закладних деталей під комунікації;
  • Армування (в’язання арматури);
  • Прийняття та укладання бетонної суміші;
  • Зняття опалубки.

Замовити

Будівництво

Ми пропонуємо тільки повноцінне, комплексне проектування та зведення багатоповерхових будинків. Всі співробітники є висококваліфіцірованними і досвідченим фахівцями.

Процедура зведення в обов’язковому порядку починається зі створення індивідуального проекту, а також з детальною експертизи ділянки. Зведену будівлю в подальшому буде повністю відповідати всім наявним у замовника побажанням.

Професіонали впораються не тільки з облаштуванням фундаменту, але і зі зведенням стін, перегородок, а також зі створенням перекриття. Після цього, клієнту залишається тільки завести в приміщення власні меблі. А сама будівля буде повністю готова до подальшого комфортного проживання.

Додатковою є можливість скористатися і грамотним консультуванням. Наші працівники підготують відповідь на будь-які запитання. Для замовлення послуги достатньо здійснити один дзвінок.

Замовити

Благоустрій територій

Благоустрій території включає в себе роботи щодо покращення безпеки, привабливості, естетичності вигляду навколишнього середовища на окремій ділянці або об’єкті з дотриманням всіх стандартів охорони праці та екології.

Залежно від вимог замовника технологія благоустрою території передбачає монтаж систем зрошення і освітлення, усунення дефектів рельєфу, асфальтування.

Замовити

ТОВ “VS BUD– одна з молодих будівельних компаній Західної України, та для нас важливе надання якісних послуг у сфері будівництва. За такий короткий термін, ми отримали досвід роботи у житловому будівництві, зокрема у багатоквартирному будівництві, будівництві об’єктів соціальної інфраструктури.

Також компанія надає ряд інших робіт, а саме розробка котлованів, риття котлованів, демонтаж старих будівель, монолітні роботи, асфальтування доріг, благоустрій.